Wyjątkowy, w doskonałej lokalizacji i sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej  teren inwestycyjny pod zabudowę usługową z przeznaczeniem pod usługi handlowe, markety, restauracje, stacje benzynowe, żłobki, centra rekreacyjne i sale zabaw dla dzieci  już do sprzedaży!!!  Sprzedaż może nastąpić w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, który zaplanowany jest na dzień 22 marca 2024 r., warunkiem uczestnictwa w przetargu jest terminowe wpłacenie kwoty wadium w odpowiednim terminie.

Serdecznie zapraszamy do Ponieca – poniecki samorząd jest przygotowany do tego, aby profesjonalnie pomóc przedsiębiorcom odnieść sukces w biznesie w naszej Gminie Poniec.

Liczymy, że to właśnie w tym miejscu powstanie nowe centrum handlowe, które pozwoli mieszkańcom naszej gminy na lepszy dostęp do usług handlowych a także powstanie możliwość  stworzenia kolejnych miejsc pracy.

Dodatkowych informacji udziela się  w Urzędzie Miejskim w Poniecu ul. Rynek 24, pok. nr 4  parter., tel. (65) – 573 – 15 – 33 wew. 15, w poniedziałki w godz. 800-1600, od wtorku do piątku w godz.   700-1500, w okresie od ukazania się ogłoszenia do upływu terminu wnoszenia wadium.