20 czerwca 2018 Imieniny obchodzą Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna, Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela, Sylwery

Popup

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego
Gostyń, ul. 1 Maja 1, tel./fax. 0 65 5720754
www.gospodarka.gostyn.pl e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (SWPPG) jest Stowarzyszeniem Jednostek Samorządu Terytorialnego i zostało powołane 22.03.2005 r. Jego założycielami są wszystkie gminy z terenu Powiatu Gostyńskiego oraz Starostwo Powiatowe w Gostyniu.
Stowarzyszenie realizuje założone cele poprzez rozwijanie i propagowanie wszelkich form działalności gospodarczej. Stowarzyszenie działa na rzecz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób poszukujących pracy.

W dniu 10 marca Gminne Centrum Kultury w Poniecu zorganizowało wyjazd na mecz Orange Ekstraklasy do Poznania.

Punktualnie o godz. 1900 w dniu 13 marca br. w świetlicy wiejskiej we wsi Wydawy spotkali się mieszkańcy tej społeczności ażeby ze swojego grona wybrać Sołtysa i Radę Sołecką na nową 4-letnią kadencję.

W dniu 12 marca br. zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Poniecu ruszyła dwutygodniowa kampania wyborcza organów wykonawczych sołectw i Zarządu Osiedla w Poniecu.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu wspólnie z nauczycielami ze Szkoły Podstwowej w Poniecu Edytą Wojciechowską i Anetą Piasecką oraz Publicznego Gimnazjum w Poniecu Tomaszem Wojciechowskim zorganizowało program artystyczny dla wszystkich mieszkanek miasta i gminy z okazji Dnia Kobiet.

W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Poniecu odbył się kolejny w powiecie gostyńskim konwent wójtów i burmistrzów z udziałem Starosty i V-ce Starosty Gostyńskiego.