25 września 2017 Imieniny obchodzą Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław

Dnia 25 września 2006 r. odbył się I etap konkursu „Quiz o Europie”. Organizatorem i głównym sponsorem wszystkich nagród jest Jan Tadeusz Masiel, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

W ramach profilaktyki:

  • raka piersi
  • raka gruczołu krokowego (prostata)
  • raka jelita grubego

w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medica" w Poniecu,  ul. Dworcowa 2B w dniu 17.10.2006r. o godz. 14.00 odbędzie się pogadanka dla pacjentów na w/w tematy.

Zbliża się dziewiąta rocznica powstania „AA Tęcza” w Poniecu, dlatego Stowarzyszenie „Klub Abstynenta” organizuje kolejne spotkanie pod hasłem „Pomogą wyjść z nałogu” dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin, które odbędzie się dnia 15 października (niedziela) o godz. 1600.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza 7 października (sobota) o godz. 7:30 na wyjazd do ZOO we Wrocławiu.

Gminne centrum kultury w Poniecu organizuje Kurs Tańca Towarzyskiego

  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalna kadra,
  • wszystkie zajęcia w GCK.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza dnia 30 września 2006 r. od godziny 19:00 do 24:00 do Parku Miejskiego w Poniecu na zabawę taneczną. Przygrywać będzie zespół " MILORD ".

W dniu 9 września br. Gminne Centrum Kultury w Poniecu zorganizowało wycieczkę autobusową do pływalni Akwawit.

Prowadzone są prace remontowe nawierzchni chodników przy ulicach Krętej i Bojanowskiej w Poniecu.

Z okazji 67 rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Poniecu przekazał na ręce trzech uczestników wojny obronnej listy gratulacyjne.