20 stycznia 2019 Imieniny obchodzą Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Popup

Uczniowie ponieckich szkół tradycyjnie powitali pierwszy dzień wiosny. Przebrani w kolorowe stroje przemaszerowali ulicami miasta żegnając zimę i witając wiosnę.

W gminie Poniec trwają wybory sołeckie. W kolejnych sześciu sołectwach mieszkańcy wybrali nowych Sołtysów i Rady Sołeckie.

W Gminnym Centrum Kultury w Poniecu odbył się punk-rockowy koncert zespołów „HASAGHA” z Ponieca oraz „MAKULATURA” z Leszna.

W dniu 27 marca br. o godz. 14:00 w sali Gminnego Centrum Kultury w Poniecu odbędzie się VI Sesja Rady Miejskiej w Poniecu.

W dniu 15 marca br. odbyły się kolejne zebrania wiejskie. Tym razem Sołtysów i Rady Sołeckie wybierali mieszkańcy Drzewiec i Zawady.

W gminie Poniec trwają wybory do organów wykonawczych sołectw. Dotychczas wybory odbyły się w sześciu sołectwach.

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego
Gostyń, ul. 1 Maja 1, tel./fax. 0 65 5720754
www.gospodarka.gostyn.pl e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (SWPPG) jest Stowarzyszeniem Jednostek Samorządu Terytorialnego i zostało powołane 22.03.2005 r. Jego założycielami są wszystkie gminy z terenu Powiatu Gostyńskiego oraz Starostwo Powiatowe w Gostyniu.
Stowarzyszenie realizuje założone cele poprzez rozwijanie i propagowanie wszelkich form działalności gospodarczej. Stowarzyszenie działa na rzecz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób poszukujących pracy.