17 marca 2018 Imieniny obchodzą Gertruda, Harasym, Jan, Patrycjusz, Patryk, Regina, Rena, Zbigniew, Zbyszko, Zbygniew

Popup

W dniu 8 października br. odbyła się wycieczka do ZOO we Wrocławiu zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu. Brało w niej udział 39 osób.

UWAGA!!

W związku ze zmianami termin wyjazdu na mecz Lech Poznań – ŁKS Łódź został przełożony na 13 października na godz. 16:30.

Dnia 25 września 2006 r. odbył się I etap konkursu „Quiz o Europie”. Organizatorem i głównym sponsorem wszystkich nagród jest Jan Tadeusz Masiel, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

W ramach profilaktyki:

  • raka piersi
  • raka gruczołu krokowego (prostata)
  • raka jelita grubego

w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medica" w Poniecu,  ul. Dworcowa 2B w dniu 17.10.2006r. o godz. 14.00 odbędzie się pogadanka dla pacjentów na w/w tematy.

Zbliża się dziewiąta rocznica powstania „AA Tęcza” w Poniecu, dlatego Stowarzyszenie „Klub Abstynenta” organizuje kolejne spotkanie pod hasłem „Pomogą wyjść z nałogu” dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin, które odbędzie się dnia 15 października (niedziela) o godz. 1600.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza 7 października (sobota) o godz. 7:30 na wyjazd do ZOO we Wrocławiu.

Gminne centrum kultury w Poniecu organizuje Kurs Tańca Towarzyskiego

  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalna kadra,
  • wszystkie zajęcia w GCK.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza dnia 30 września 2006 r. od godziny 19:00 do 24:00 do Parku Miejskiego w Poniecu na zabawę taneczną. Przygrywać będzie zespół " MILORD ".