17 lipca 2018 Imieniny obchodzą Aleksander, Aleksy, Andrzej, Bogdan, Dzierżykraj, Januaria, Julietta, Leon, Marceli, Marcelina, Maria Magdalena

Popup

Zbliża się szósta rocznica działalności Stowarzyszenia „Klubu Abstynenta” w Poniecu, dlatego organizujemy kolejne spotkanie pod hasłem „Pomogą wyjść z nałogu” dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin, które odbędzie się dnia 12 marca (niedziela) o godz. 16:00. Zapraszamy szczególnie osoby uzależnione od alkoholu, jak i wszystkich tych, którzy stykają się z problemem alkoholu na co dzień.

Kilka osób skorzystało z tego rodzaju spotkania i zachowują abstynencję. Od początku działalności placówka postawiła sobie główny cel – krzewienie trzeźwości i abstynencji wśród mieszkańców gminy.
W każdy czwartek o godz. 18:00 odbywa się Mitting dla osób uzależnionych, zależy nam na tym, aby uczestniczyło w nim jak najwięcej osób.

Bliższych   informacji  udziela    prezes   Stowarzyszenia    pod    numerem    telefonu:
573 – 10 – 30 czynnym codziennie po 17:00.
Telefon 573 – 10 – 30 oraz 573 – 21 – 04 można traktować jako telefon kontaktowy dla osób uzależnionych - i nie tylko – o porady i sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach bez używania alkoholu.

PREZES
Tadeusz Olejniczak