22 września 2019 Imieniny obchodzą Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz

IMG 1078

Radni Rady Miejskiej w Poniecu w dniu 19 czerwca br. jednogłośnie udzielili wotum zaufania oraz absolutorium Burmistrzowi Ponieca z tytułu wykonania budżetu gminy za 2018 rok.

Dochody budżetu wykonane zostały w kwocie 33.059.468,56 zł zł – czyli plan dochodów został wykonany w 97,59%, natomiast wydatki wykonano w kwocie 32.842.795,34 zł – co stanowi 95,13 % planu.

Burmistrz podczas przemówienia podkreślał zaangażowanie radnych, sołtysów, rad sołeckich oraz mieszkańców w realizację wielu inicjatyw. Dzięki ich bezinteresownej pracy nasze miejscowości z roku na rok stają się coraz ładniejsze i bardziej funkcjonalne. Za poświęcony czas i środki należą się im ogromne słowa uznania. Niezwykle istotne jest także konsekwentne realizowanie Strategii Rozwoju Gminy Poniec, która stanowi wieloletni plan realizacji zadań oraz inwestycji.

Wątpliwości w ocenie zeszłorocznego wykonania budżetu nie miały także Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu oraz Komisja Rewizyjna, które pozytywnie oceniły pracę Burmistrza Ponieca.

Zapraszamy do galerii