21 września 2019 Imieniny obchodzą Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira

piast wigilia 2018

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia były doskonałą okazją, aby spotkać się przy wigilijnym stole i oprócz tradycyjnych życzeń podsumowano mijający, pełen sportowych wrażeń rok.


 Otwarcia spotkania w Restauracji „Kryształowa „ w Poniecu, powitania Burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Poniecu Jerzego Kusza, wszystkich zawodników, trenerów oraz zaproszonych gości dokonał Prezes PKS „PIAST” Poniec Krystian Juśkiewicz.  We wspólnym spotkaniu wigilijnym uczestniczyli zawodnicy trzech sekcji; sekcja piłki nożnej seniorskiej,  sekcja futsalu oraz sekcja tenisa stołowego. Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe dla wszystkich zawodników w związku z przygotowanymi przez Burmistrza Ponieca stypendiami sportowymi oraz bonami upominkowymi.

„Cieszę się bardzo z wszystkich  awansów i sukcesów, które trafiły do klubu sportowego wywodzącego się właśnie  z Gminy Poniec. W sporcie nie łatwo zdobywać medale i odnosić sukcesy, należy  godnie przyjmować  porażki a walka o podium jest bardzo trudna. I Za ten trud, pracę  i godne reprezentowanie Gminy Poniec  dziękuje wszystkim zawodnikom gratuluje zasług dla Klubu  i życzę kolejnych sukcesów. Za  zaangażowanie w pracę szkoleniową włożoną na rzecz wszystkich zawodników, wszystkim trenerom, działaczom, sponsorom oraz władzom klubu składam serdecznie podziękowania. Jest mi niezmiernie miło, że mogę dziś w imieniu Gminy Poniec za wszystkie osiągnięcia odwdzięczyć się przygotowanymi stypendiami sportowymi." – to między innymi słowa skierowane przez Burmistrza Ponieca do wszystkich obecnych w podsumowaniu osób.

W imieniu zarządu PKS „PIAST” Poniec Prezes Krystian Juśkiewicz, w swoim przemówieniu również podziękował trenerom oraz zawodnikom za zdobyte awanse i godne reprezentowanie barw klubu. „W imieniu Zarządu, trenerów oraz wszystkich zawodników chciałbym wyrazić swoje podziękowania, że do Ponieckiego Klubu Sportowego dołączyła kolejna sekcja. Powołanie nowej drużyny futsalowej  było możliwe dzięki przygotowaniu odpowiednich warunków zaplecza hali sportowej a także przychylności, współpracy, zaangażowania i zaakceptowania utworzenia tej sekcji „– takie słowa w ramach podziękowania zostały skierowane w kierunku Burmistrza Ponieca.

Serdeczne podziękowania skierowane zostały do wszystkich zaproszonych gości, którzy  współpracują i angażują się w rozwój sportu na terenie Gminy Poniec. Po oficjalnym przemówieniu, wręczeniu zawodnikom stypendium sportowego oraz bonów upominkowych wszyscy obecni przełamali się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu.  
 
Zapraszamy do galerii