23 kwietnia 2019 Imieniny obchodzą Adalbert, Gerard, Gerarda, Gerhard, Helena, Jerzy, Wojciech

stow

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na szkolenie „Skuteczna promocja Twojej firmy w Internecie”, które odbędzie się w dniu 19 lipca 2018 roku (czwartek) w godzinach 9.00-14.00 w Sali SWPPG, Gostyń, ul. 1 Maja 13/3.

Na wydarzenie zapraszamy młodych przedsiębiorców oraz tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli swojej przygody z promowaniem firmy w Internecie lub tych przedsiębiorców, którzy chcieliby w pełni wykorzystać potencjał promowania się w sieci.

Na tym szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak biznesowo wykorzystać :
- Facebooka i jego potencjał reklamowy
- Instagram
- You Tube i potęgę przekazu video
- LinkedIn
- Google
- E-mail
 
Szkolenie będzie praktyczne, dlatego prosimy o zabranie ze sobą WŁASNYCH LAPTOPÓW.

Szkolenie jest darmowe.

Szkolenie przeprowadzi Anna Bętkowska – marketingowiec z pasji i doświadczenia, specjalistka od budowania wizerunku on-line oraz e-mail marketingu, fanka automatyzacji procesów, nowych technologii i praktycznych aplikacji, organizatorka eventów, propagatorka zdrowego stylu życia i tylko pozytywnej komunikacji marketingowej, Prezeska Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowego Stylu Życia „Twoja Moc“, prywatnie mama Poli i żona żeglarza „latającego“ katamaranem klasy A.

Więcej informacji oraz program dostępne są pod adresem: http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/487-skuteczna-promocja-twojej-firmy-w-internecie.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 17.07.2018 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą internetową rejestrując się na stronie: https://swppg.evenea.pl/  

UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!