20 stycznia 2019 Imieniny obchodzą Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Popup

szkolenie 05 121

Chcesz dobrze zaplanować swój biznes? Interesuje Cię jak prawidłowo stworzyć biznesplan? A może chcesz poznać korzyści  jakie daje segmentacja klientów?  

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskasz na szkoleniu pn. "Planowanie własnego biznesu”,  które odbędzie się 05 grudnia (wtorek), o godz.09.00 w sali szkoleniowej SWPPG w Gostyniu (ul. 1-ego Maja 13/3). Szkolenie współfinansowane jest ze środków Gminy Gostyń w ramach zadania „Centrum Wspierania Biznesu”.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in dlaczego tak ważna jest znajomość potrzeb klientów, produktu i konkurencji.  Na zakończenie zajęć otrzymają przykładowy wypełniony biznesplan. Nauczą się jak prawidłowo analizować koszty prowadzenia działalności.

Szkolenie poprowadzi Pan Grzegorz Bednarek- trener z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się planowaniem, organizacją i prowadzeniem szkoleń i doradztwa, szczególnie w zakresie przedsiębiorczości, kompetencji społecznych i aktywizacji zawodowej.

Więcej informacji: http://gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/467-szkolenie-qplanowanie-wasnego-biznesuq.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 01.12.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .
Zapraszamy!

Karta zgłoszenia