21 października 2018 Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora

Popup

wycieczka IV a.b

Uczniowie z klas: IV a oraz IV b z niecierpliwością oczekiwali na pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Dnia 27 września wyruszyli w Góry Bystrzyckie, do miejscowości Spalona, gdzie przez trzy dni uczestniczyli w zajęciach "Jesienna integracja" organizowanych w ramach programu "Bystrzyckie dla Bystrzaków".

Wspaniała, słoneczna pogoda, górskie widoki i bliskość przyrody sprzyjały zajęciom w terenie. Czwartoklasiści poszukiwali skarbu Bystrej Sowy i brali udział w warsztatach artystycznych, ale przede wszystkim doskonalili umiejętność współdziałania w grupie. Zajęcia miały na celu budowanie dobrych relacji między dziećmi oraz między uczniami a wychowawcą. Ćwiczenia opierające się na wzajemnym zaufaniu, dobrej komunikacji, odpowiedzialności za członków zespołu oraz wspólne zadanie były pouczające i jednocześnie sprawiły wszystkim wiele radości. Uczniowie świetnie się bawili na niskim parku linowym, przeprawiając się przez dżunglę, bagna i wydostając się z lochów. Dzięki dziecięcej wyobraźni każdy z tych scenariuszy dostarczał ogromnych emocji. Czwartoklasiści wrócili uśmiechnięci, zadowoleni i z pewnością bardziej zintegrowani.

Zapraszamy do galerii