17 lipca 2018 Imieniny obchodzą Aleksander, Aleksy, Andrzej, Bogdan, Dzierżykraj, Januaria, Julietta, Leon, Marceli, Marcelina, Maria Magdalena

Popup

festyn11111

W  niedzielne popołudnie 4 czerwca 2017 r.  na boisku wiejskim w Łęce Wielkiej odbył się kolejny festyn rekreacyjno-sportowy. Celem tego spotkania był wypoczynek w atmosferze dobrej zabawy, integracja środowiska lokalnego oraz promowanie aktywnego - wspólnego spędzania czasu wolnego dzieci z rodzicami.

Zabawa zaczęła się od występów przedszkolaków. Następnie w zmaganiach sportowych brały udział przedszkolaki z rodzicami. Można było skorzystać z wielu innych atrakcji: malowania twarzy, wymarzonych domków czy prawdziwego samochodu, dmuchańców, waty cukrowej, balonowych stworków. 

Dla pokrzepienia i nabrania sił były grillowane kiełbaski, zupa gulaszowa, bigos, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kawa i ciasto. Tradycyjnie ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, która odbyła się w świetlicy wiejskiej. Sądząc po minach dzieci i dorosłych, wszyscy świetnie się bawili.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania oraz przebieg Festynu 2017.

Zapraszamy do galerii