16 lipca 2018 Imieniny obchodzą Andrzej, Benedykt, Dzierżysław, Dziersław, Eustachy, Eustachiusz, Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap, Ruta, Stefan

Popup

stow

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie pn. „Porozmawiajmy o biznesie”. Spotkanie odbędzie się 29 maja 2017 r. (poniedziałek), godz. 16.00 w sali szkoleniowej SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3).

Gościem pierwszego spotkania będzie Pan Piotr Giermaziak – właściciel firmy Netbox w Gostyniu. Spotkanie skierowane jest głównie do osób rozpoczynających działalność i będących w początkowej fazie rozwoju firmy, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematem spotkania.  

Więcej informacji pod adresem http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/443-porozmawiajmy-o-biznesie.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 25.05.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Uwaga! Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona.

FORMULARZ zgłoszenia

---------------------------------------------------------------

plakat ryzyko kursowe kopia

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na dwudniowe szkolenie pn. „Strategie zarządzania ryzykiem walutowym”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2017 r. (czwartek-piątek), o godz. 09.00 w sali szkoleniowej SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3).

Szkolenie jest adresowane do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Program pierwszego dnia kierowany jest do początkujących, natomiast drugi dzień dla zaawansowanych. Uczestnicy mogą wziąć udział w obydwu dniach szkoleniowych lub w jednym wybranym dniu. Prosimy o informację, w których dniach planujecie wziąć udział.

Więcej informacji pod adresem http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/438-dwudniowe-szkolenie-z-zarzdzania-ryzykiem-walutowym.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 06.06.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

FORMULARZ zgłoszenia - 08.06.2017
FORMULARZ zgłoszenia - 09.06.2017
PROGRAM szkolenia

----------------------------------------------------------------

 

plakat rolniczy handel detaliczny kopia

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, LGD Gościnna Wielkopolska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie zapraszają na spotkanie informacyjne dla rolników pn. „Rolniczy handel detaliczny. Aspekty prawne i finansowe”.

Spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2017 r. (środa), o godz. 09.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie.

Seminarium skierowane jest do rolników zainteresowanych handlem wytworzonej przez siebie żywności we własnym gospodarstwie.

Więcej informacji pod adresem http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/445-rolniczy-handel-detaliczny-spotkanie-informacyjne-dla-rolnikow.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 05.06.2017 r. do godziny 15.30. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego – na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!