16 lipca 2018 Imieniny obchodzą Andrzej, Benedykt, Dzierżysław, Dziersław, Eustachy, Eustachiusz, Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap, Ruta, Stefan

Popup

17 kalisz

8 kwietnia zawodniczki Piasta Poniec wzięły udział w kolejnym turnieju mini siatkówki. Tym razem areną zmagań był Kalisz. Do rywalizacji przystąpiło 30 drużyn z takich miast jak: Kleszczewo, Rogalinek, Rawicz, Leszno, Kostrzyn, Września, Kalisz, Kostrzyn n.Odrą, Opole, Konstantynów Łódzki.


Piast Poniec reprezentowały 2 zespoły. Roksana Rychel, Martyna Sawarzyńska i Kasandra Juskowiak bo bardzo zaciętych bojach w grupie eliminacyjnej z Opolem i Konstantynowem Łódzkim (przegrane 13-15 i 14-15), zajęły ostatecznie w swojej grupie 3 miejsce i rywalizowały o miejsca 13-18.

W tej fazie turnieju nie miały sobie równych, wygrały wszystkie spotkania i ukończyły zawody na 13 miejscu. Natomiast Amelia Zielińska, Kamila Borowiec i Jessica Musielak wypadły jeszcze lepiej.

W grupie eliminacyjnej okazały się bezkonkurencyjne i w drugiej fazie turnieju zameldowały się awansując z 1 miejsca. Ostatecznie ukończyły zawody na bardzo dobrej 6 pozycji.

Zapraszamy do galerii