26 lutego 2018 Imieniny obchodzą Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor

Popup

siata.3.2017

Pierwszy kwietniowy weekend upłynął dla młodych sportowców Piasta Poniec pod kątem zmagań na siatkarskich parkietach. Najpierw, 1 kwietnia, podopieczni trenera Łukasza Kubeczki, w składzie: Filip Rychel, Maks Wasiak, Cyprian Brodziak rywalizowali w Kaliszu w turnieju dwójek siatkarskich. Naszym chłopcom przyszło rywalizować z takimi klubami jak np: MUKS Kalisz, UKS 17 Kalisz, Bzura Ozorków, IUKS Poznań, Energetyk Poznań czy PSP Kędzierzyn Koźle. W stawce 24 zespołów udało nam się wywalczyć dobre 8 miejsce.

W niedzielę 2 kwietnia natomiast, dwójka Roksana Rychel i Kasandra Juskowiak udała się do Środy Wielkopolskiej na ćwierćfinał wojewódzki KINDER + SPORT. I po raz kolejny nasze dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony i zagrały znakomity turniej w efekcie czego zajęły 6 miejsce i awansowały już do półfinałów wojewódzkich!

Oznacza to, że znalazły się w gronie 24 najlepszych drużyn w województwie wielkopolskim ze zgłoszonych ponad 130. Rozgrywki KINDER + SPORT są rozgrywane pod patronatem PZPS i są największymi tego typu rozgrywkami w Polsce, gromadząc na starcie każdego roku kilkanaście tysięcy dzieci.

Na kolejny etap tych rozgrywek, półfinał wojewódzki, zawodniczki PIASTA udadzą się 15 maja.

Zapraszamy do galerii