22 czerwca 2018 Imieniny obchodzą Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban, Broniwoj, Flawiusz, Innocenty, Innocenta, Kirył, Paulina

Popup

siata.3.2017

Pierwszy kwietniowy weekend upłynął dla młodych sportowców Piasta Poniec pod kątem zmagań na siatkarskich parkietach. Najpierw, 1 kwietnia, podopieczni trenera Łukasza Kubeczki, w składzie: Filip Rychel, Maks Wasiak, Cyprian Brodziak rywalizowali w Kaliszu w turnieju dwójek siatkarskich. Naszym chłopcom przyszło rywalizować z takimi klubami jak np: MUKS Kalisz, UKS 17 Kalisz, Bzura Ozorków, IUKS Poznań, Energetyk Poznań czy PSP Kędzierzyn Koźle. W stawce 24 zespołów udało nam się wywalczyć dobre 8 miejsce.

W niedzielę 2 kwietnia natomiast, dwójka Roksana Rychel i Kasandra Juskowiak udała się do Środy Wielkopolskiej na ćwierćfinał wojewódzki KINDER + SPORT. I po raz kolejny nasze dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony i zagrały znakomity turniej w efekcie czego zajęły 6 miejsce i awansowały już do półfinałów wojewódzkich!

Oznacza to, że znalazły się w gronie 24 najlepszych drużyn w województwie wielkopolskim ze zgłoszonych ponad 130. Rozgrywki KINDER + SPORT są rozgrywane pod patronatem PZPS i są największymi tego typu rozgrywkami w Polsce, gromadząc na starcie każdego roku kilkanaście tysięcy dzieci.

Na kolejny etap tych rozgrywek, półfinał wojewódzki, zawodniczki PIASTA udadzą się 15 maja.

Zapraszamy do galerii