22 czerwca 2018 Imieniny obchodzą Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban, Broniwoj, Flawiusz, Innocenty, Innocenta, Kirył, Paulina

Popup

23aa

Młodzi siatkarze Piasta Poniec w marcu nie próżnowali. W tym miesiącu wzięli udział w turniejach w Turku, Śmiglu i Rokietnicy. Ciężka praca na treningach przynosi efekty i z tygodnia na tydzień widać postępy.

Najlepsze wyniki uzyskały nasze dziewczyny na turniejach w Turku: 2,7,8 miejsca. Para Roksana Rychel, Kasandra Juskowiak awansowała tym samym już do ćwierćfinałów wojewódzkich.  
W Rokietnicy natomiast, ta sama para zajęła 4 miejsce, przegrywając w meczu o 3 miejsce zaledwie 1 punktem. Również na turnieju w Rokietnicy występowali chłopcy, którzy zajęli 10 miejsce.

Klub Piast Poniec ponadto na turniejach reprezentowali: Amelia Zielińska, Jessica Musielak, Zuzia Lisiecka, Martyna Sawarzyńska, Wiktoria Wrotyńska, Kamila Borowiec, Maks Wasiak, Cyprian  Brodziak, Filip Rychel.

W najbliższym czasie czekają nas turnieje: 1 kwietnia chłopcy- Kalisz, 8 kwietnia dziewczyny - Kalisz oraz 2 kwietnia ćwierćfinał wojewódzki rozgrywek KINDER + SPORT pod patronatem PZPS w Środzie Wielkopolskiej.

Zapraszamy do galerii