26 maja 2018 Imieniny obchodzą Beda, Filip, Marianna, Paulina, Więcemił, Wilhelmina

Popup

turniej pokolen

Pierwszy tydzień Ferii Zimowych w Gminie Poniec zakończył I Rodzinny Turniej Pokoleń. W samo południe miłośnicy dobrej zabawy spotkali się w Hali Widowiskowo - Sportowej by razem ze swoimi dziećmi zmierzyć się w czysto sportowej rywalizacji.

Turniej składał się z 9 konkurencji, wśród nich znalazły się skoki w worku, rzucanie piłki do kosza, bieg po równoważni, slalom z tyczkami w rękach na których znajdują się dwie piłki, szukanie woreczków gimnastycznych z zawiązanymi oczami rozsypanych na materacach, bowling - strącania pachołków za pomocą piłek do piłki ręcznej. O klasyfikacji końcowej decydowała suma małych punktów zdobyta w każdej z konkurencji.

Organizatorzy zadbali o owoce i napoje dla uczestników, a dla najlepszej trójki przygotowano puchary i nagrody rzeczowe. Na pierwszym miejscu uplasował się Karol Ptak z synem Alanem, drugie miejsce zajęła Paulina Zielińska z córką Amelią, a na najniższym stopniu podium - Aneta Kołodziej z synem Szymonem.

Był to pierwszy tego typu turniej zorganizowany dla mieszkańców gminy Poniec, organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłym roku startujących par między znacznie więcej, a Rodzinny Turniej Pokoleń wpisze się na stałe w kalendarz imprez.

Zapraszamy do galerii