22 czerwca 2018 Imieniny obchodzą Achacjusz, Achacy, Agenor, Alban, Broniwoj, Flawiusz, Innocenty, Innocenta, Kirył, Paulina

Popup

38mm

Ponieważ zwyczaj wspólnego rodzinnego śpiewania kolęd zanika, w Przedszkolu Samorządowym w Łęce Wielkiej, co roku organizowany jest Przegląd Kolęd i Pastorałek. 11 stycznia 2017 r. odbył się już po raz szósty.

Celem  przeglądu   jest  podtrzymywanie  tradycji  śpiewania  kolęd oraz  umożliwienie  dzieciom prezentowania  swoich  umiejętności i  zdolności   wokalnych. Zainteresowanie przeglądem z roku na rok rośnie!

W tej edycji udział wzięło 31 dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Klimat Przeglądu pozwolił wszystkim powrócić na chwilę wspomnieniami do atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Dał  przedszkolakom  niezapomniane przeżycia.

Po przesłuchaniach, wnikliwej ocenie wszystkich wykonawców i burzliwej naradzie, komisja postanowiła wyróżnić wszystkie dzieci uczestniczące w Przeglądzie. Mali artyści  otrzymali  dyplomy, drobne upominki oraz owoce i słodycze, ufundowane przez Radę Rodziców.

Zapraszamy do galerii