17 stycznia 2018 Imieniny obchodzą Antoni, Jan, Rościsław
AA+ AA+ Wysoki
kontrast

Popup

gim.lego

Projekt pt. „SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA” realizowana jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

Publiczne Gimnazjum im. ppłk. dr. B. Śliwińskiego w Poniecu zgłosiła chęć udziału w powyższym przedsięwzięciu i została zakwalifikowana do projektu. W ramach projektu placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły.

 

W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO; MINDSTORMS; EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły.

By mieć szansę na wygraną należy oddać jak największą liczbę głosów na swoją placówkę.
By oddać głos na Publiczne Gimnazjum w Poniecu, wystarczy kliknąć w link: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-188

W tym momencie za pośrednictwem strony mamy również możliwość zachęcenia znajomych do głosowania na naszą placówkę poprzez udostępnienie wpisu na portalu społecznościowym Facebook.
Po poprawnym oddaniu głosu pojawi się komunikat o jego przyjęciu. Liczba głosów na  placówkę powinna wzrosnąć o jeden punkt.

Od 15 listopada można raz dziennie oddać głos. Warto zachęcać kolegów koleżanki, nauczycieli, rodziców do głosowania na szkołę, bo każdy głos ma znaczenie !

Każda osoba może oddać jeden głos dziennie!!!

Szczegółowe informacje znajdują na stronie: www.szkolamalegoinzyniera.pl

Głosowanie trwa do 18 grudnia 2016 r.

Zachęcamy do głosowania na Publiczne Gimnazjum im. ppłk. dr. B. Śliwińskiego w Poniecu