26 maja 2018 Imieniny obchodzą Beda, Filip, Marianna, Paulina, Więcemił, Wilhelmina

Popup

gim.lego

Projekt pt. „SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA” realizowana jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

Publiczne Gimnazjum im. ppłk. dr. B. Śliwińskiego w Poniecu zgłosiła chęć udziału w powyższym przedsięwzięciu i została zakwalifikowana do projektu. W ramach projektu placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły.

 

W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO; MINDSTORMS; EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły.

By mieć szansę na wygraną należy oddać jak największą liczbę głosów na swoją placówkę.
By oddać głos na Publiczne Gimnazjum w Poniecu, wystarczy kliknąć w link: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-188

W tym momencie za pośrednictwem strony mamy również możliwość zachęcenia znajomych do głosowania na naszą placówkę poprzez udostępnienie wpisu na portalu społecznościowym Facebook.
Po poprawnym oddaniu głosu pojawi się komunikat o jego przyjęciu. Liczba głosów na  placówkę powinna wzrosnąć o jeden punkt.

Od 15 listopada można raz dziennie oddać głos. Warto zachęcać kolegów koleżanki, nauczycieli, rodziców do głosowania na szkołę, bo każdy głos ma znaczenie !

Każda osoba może oddać jeden głos dziennie!!!

Szczegółowe informacje znajdują na stronie: www.szkolamalegoinzyniera.pl

Głosowanie trwa do 18 grudnia 2016 r.

Zachęcamy do głosowania na Publiczne Gimnazjum im. ppłk. dr. B. Śliwińskiego w Poniecu