26 maja 2018 Imieniny obchodzą Beda, Filip, Marianna, Paulina, Więcemił, Wilhelmina

Popup

IMG 2798

Wyjątkowe narodziny w gminie Poniec.  Państwo Paulina i Radosław Makowscy z Łęki Wielkiej zostali rodzicami trojaczków.  Gabriela, Adam i Piotr takie imiona dzieci otrzymały od swoich rodziców.  Maleństwa  urodziły się 17 listopada 2016 r. w Poznaniu. Jako pierwszy  o godz. 9:01, ważący 2450 g urodził się Piotruś, druga o godz. 9:02 na świat przyszła Gabrysia mając 2040 g jako trzeci  o 9:03 i ważący 1890 g urodził się Adaś. Dzięki tym wyjątkowym narodzinom  w ciągu trzech minut w gminie Poniec przybyło aż trzech nowych mieszkańców. Szczęśliwe maluchy mają już starszą siedmioletnią  siostrę Jagodę, która z wielkim zaangażowaniem i radością pomaga w opiece nad rodzeństwem. 

Przyjście na świat trojaczków jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko w rodzinie Państwa Pauliny   i Radosława Makowskich ale również dla całej lokalnej społeczności. W imieniu władz samorządowych gminy Poniec rodzinę odwiedzili Burmistrz Ponieca Jacek Widyński, Zastępca Burmistrza Ponieca Eugeniusz Nowak oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Poniecu Krystian Juśkiewicz. Życzę, aby Wasze pociechy rosły w zdrowiu, miały szczęśliwe, beztroskie dzieciństwo, otoczone troską i miłością rodziców i bliskich, wyrosły na porządnych ludzi i dobrych obywateli naszej gminy” to między innymi słowa Burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego skierowane do rodziców Państwa Pauliny i Radosława Makowskich. Oprócz gratulacji i kwiatów podarowanych rodzicom, maleństwa otrzymały upominki w postaci niezbędnej w codziennym życiu wyprawki.

Kończąc spotkanie ze szczęśliwą  rodziną  Burmistrz Ponieca Jacek Widyński życzył dużo zdrowia, sił i wytrwałości dla całej rodziny i bliskich.

IMG 1552  IMG 2786  IMG 2788  IMG 2790  IMG 2792  IMG 2793  IMG 2795  IMG 2809  IMG 2811  Zdjecie nr 1  

IMG