25 września 2017 Imieniny obchodzą Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
leftW piątek 16.05.2014 r. dziewczęta reprezentujące szkolę podstawowa wzięły udział w Finale Wojewódzkim Unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Żeby w nim wystąpić nasze zawodniczki musiały przejść przez geste sito eliminacji na które składały się turnieje coraz wyższego szczebla począwszy od mistrzostw powiatu przez finał rejonowy aż do półfinału i finału wojewódzkiego.


W każdym z tych turnieji z wyjątkiem finału powiatowego trzeba było zająć minimum drugie miejsce by awansować do wyższego szczebla rozgrywek. W piątkowym Finale wystąpiły drużyny z Konina, Jarząbkowa i Zbąszynia. Nasze dziewczęta wykazały się olbrzymia wolą walki i zaciętością dzięki której zajęły w turnieju drugie miejsce zostając tym samym vice - mistrzyniami Województwa Wielkopolskiego odnosząc tym samym drugi najlepszy wynik w historii naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu, w tych rozgrywkach.

Serdecznie Gratulujemy!

Naszą szkołę w rozgrywkach IMS reprezentowały:

Zuzanna Majewska, Karolina Schonfelder, Żaneta Drożdźyńska, Eliza Pieczulis, Sandra Szczepaniak, Julita Kasprzak ,Małgorzata Jankowska, Nikola Pache, Zuzanna Skiba, Natalia Skiba, Karolina Polaszek, Wiktoria Kasperczak, Aleksandra Hasińska

Zapraszamy na film z zawodów: https://www.youtube.com/watch?v=_hKPLNDtiWM

Wyniki Spotkań:
Żytowiecko - Zbąszyń 0-4
Żytowiecko - Jarząbków 0-0
Żytowiecko - Konin 2-1

altalt

altalt

altalt