24 sierpnia 2019 Imieniny obchodzą Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy, Joanna, Malina, Michalina

W dniu 25 sierpnia br. (piątek) o godz. 1100 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Poniecu odbędzie się TURNIEJ ULICZNEJ PIŁKI NOŻNEJ drużyn 5 osobowych.

16 sierpnia br. została zorganizowana kolejna dyskoteka dla dzieci uczestniczących w „Zielonych Wakacjach”.

Państwo Przybył z Szurkowa zaprosili do siebie dzieci biorące udział w programie „Zielone Wakacje”.

W dniu 10 lipca 2006 roku Filia  Biblioteczna w Żytowiecku ogłosiła  wakacyjny konkurs plastyczny pt. Mój ulubiony bohater książkowy. Konkurs zainicjowała bibliotekarka Natasza Dziubałka. Zgodnie z regulaminem konkursu należało przedstawić swego ulubionego bohatera lub bohaterów, wykorzystując w tym celu dowolną technikę plastyczną. Rywalizować mogły dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 10 oraz powyżej lat 10.

W dniu 8 sierpnia 2006 r. w Szurkowie, Drzewcach i Janiszewie odbyły się przedstawienia teatralne o charakterze profilaktyczno - edukacyjnym pt. ”TRZY MAGICZNE SŁOWA”.

W dniu 1 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Poniecu odbyły się egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego.

Jedną z atrakcji dla dzieci biorących udział w „Zielonych Wakacjach” są dyskoteki organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu.

W dniu 27 lipca 2006 r. w Sarbinowie, Rokosowie i Poniecu odbyły się przedstawienia teatralne o charakterze profilaktyczno - edukacyjnym pt. ”KOT W BUTACH”.

W dniu 30 lipca br. odbędzie się kolejny letni festyn w Parku Miejskim w Poniecu.

W dniu 25 lipca br. w Sarbinowie odbyła się dyskoteka dla dzieci uczestniczących w programie "Zielone Wakacje".