22 września 2018 Imieniny obchodzą Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir, Tomasz

Popup

W piątek 13 sierpnia br. gminę Poniec odwiedzili uczestnicy „Rajdu Rowerowego w 100 – rocznicę Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego”. Organizatorami rajdu były Odział PTTK w Rawiczu oraz Towarzystwo Turystyczne „TRAMP” z Miejskiej Górki.

W dniu 12 października br. w Żytowiecku odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie sali gimnastycznej pobudowanej przy Zespole Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żytowiecku.

Dnia 9 października 2006r. w sali Gminnego Centrum Kultury w Poniecu przeprowadzono rejestrację przedpoborowych mężczyzn urodzonych w 1988r. Do rejestracji wezwano i zgłosiło się 81 mężczyzn zamieszkałych na terenie miasta i gminy Poniec.

W dniu 10 października br. w Urzędzie Miejskim w Poniecu odbyła się uroczystość Jubileuszowa 50 – lecia pożycia małżeńskiego. Jubileusz obchodziło 15 par z terenu gminy Poniec.
 

W niedzielę 8 października br. na boisku sportowym w Poniecu odbył się Turniej Piłkarski    o Puchar Burmistrza Ponieca OLDBOYS. W turnieju udział wzięły drużyny z Rydzyny, Osiecznej, Ponieca oraz drużyna firmy Łagrom.

W dniu 8 października br. odbyła się wycieczka do ZOO we Wrocławiu zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu. Brało w niej udział 39 osób.

UWAGA!!

W związku ze zmianami termin wyjazdu na mecz Lech Poznań – ŁKS Łódź został przełożony na 13 października na godz. 16:30.

Dnia 25 września 2006 r. odbył się I etap konkursu „Quiz o Europie”. Organizatorem i głównym sponsorem wszystkich nagród jest Jan Tadeusz Masiel, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

W ramach profilaktyki:

  • raka piersi
  • raka gruczołu krokowego (prostata)
  • raka jelita grubego

w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medica" w Poniecu,  ul. Dworcowa 2B w dniu 17.10.2006r. o godz. 14.00 odbędzie się pogadanka dla pacjentów na w/w tematy.