23 maja 2018 Imieniny obchodzą Budziwoj, Dezyderiusz, Dezydery, Emilia, Iwona, Jan, Leontyna, Michał, Symeon

Popup

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza dnia 30 września 2006 r. od godziny 19:00 do 24:00 do Parku Miejskiego w Poniecu na zabawę taneczną. Przygrywać będzie zespół " MILORD ".

W dniu 9 września br. Gminne Centrum Kultury w Poniecu zorganizowało wycieczkę autobusową do pływalni Akwawit.

Prowadzone są prace remontowe nawierzchni chodników przy ulicach Krętej i Bojanowskiej w Poniecu.

Z okazji 67 rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Poniecu przekazał na ręce trzech uczestników wojny obronnej listy gratulacyjne.

W dniu 31 sierpnia br. w Gminnym Centrum Kultury w Poniecu odbył się Turniej Darta. W Turnieju udział wzięło 8 zawodników. Zwycięzcą został Hubert Garbarczyk pokonując we finale Daniela Paszka. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

W ramach profilaktyki:
  - raka piersi
  - raka gruczołu krokowego (prostata)
  - raka jelita grubego
w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medica" w Poniecu, ul. Dworcowa 2B w dniu 17.10.2006r. o godz. 14.00 odbędzie się pogadanka dla pacjentów na w/w tematy.

Rusza jesienna runda rozgrywek piłkarskich organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Lesznie. W najbliższą niedzielę (3 września) mecze rozegrają trzy drużyny z terenu gminy Poniec.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na Turniej Darta, który odbędzie się w dniu 31 sierpnia br. o godz. 11:00 w siedzibie GCK w Poniecu (ul. Szkolna 3). Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zorganizowało w dniu 27 sierpnia br. Wakacyjny Festyn w Parku Miejskim.

W dniu 25 sierpnia br. odbył się Turniej Ulicznej Piłki Nożnej zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu. Turniej przeznaczony był dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. W rozgrywkach udział wzięło 9 drużyn (4 w kat. gimnazjum oraz 5 w kat. szkoły podstawowej). Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy, plecaki, piłki nożne oraz koszulki z logo „Mistrzowie Piłkarskiej Ulicy”. Zostały również przygotowane nagrody dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.