21 listopada 2017 Imieniny obchodzą Albert, Alberta, Albertyna, Janusz, Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina, Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Popup

stow

„Wnioski pokontrolne organów podatkowych, najczęstsze błędy przedsiębiorców” w obszarze podatku Vat oraz podatku dochodowym. Treść szkolenia przedstawiona zostanie w oparciu o bogate doświadczenie prowadzącego oraz przykłady z „życia wzięte”.

budowa gazociągu4

Informacja o procedurze przyznawania odszkodowań w związku z budową gazociągu Lwówek -Odolanów

Ulotka informacyjna

Informacja o przyznawaniu odszkodowań

 

 

budowa gazociągu1 budowa gazociągu2 budowa gazociągu5

koncert 04.03.2017

Od momentu powstania hali widowiskowo-sportowej w Poniecu muzyczne propozycje przygotowane dla mieszkańców spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Na ponieckiej scenie miały już okazję wystąpić takie gwiazdy jak Eleni, Teresa Werner czy Grzegorz Poloczek. W tym roku publiczność do zabawy porwał jedyny popowy duet w Europie wykonujący w oryginalnych tonacjach największe przeboje Al Bano & Rominy Power. Duet An Dreo e Karina z zespołem, laureaci Europejskiego Festiwalu Coverów zaśpiewali wielkie włoskie przeboje cieszące się ogromną popularnością zarówno w Polsce jak i całym świecie takie jak Felicita, Ci Sara, Sempre, Sempre, Tu soltanto Tu czy Volare.

Zapraszamy do galerii

stow

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na bezpłatne warsztaty pn. „Negocjacje w biznesie”.

Szkolenie odbędzie się 22 marca 2017 r. (środa), godz. 09.00 w sali szkoleniowej SWPPG (ul. 1-ego Maja 13/3).

Szkolenie skierowane jest do wszystkich pragnących poznać i doskonalić techniki negocjacyjne.  

Więcej informacji pod adresem http://www.gospodarka.gostyn.pl/swppg_nowa/aktualnoci/432-negocjacje-w-biznesie.html

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie udziału drogą telefoniczną pod nr telefonu 65 572 07 54 lub 537 007 087 do dn. 20.03.2017 do godziny 15.30. Zgłoszenie można również potwierdzić drogą mailową - na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tym celu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny w załączniku.  

UWAGA - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

plakat negocjacje w biznesie

Karta zgłoszenia

herb c

 

Burmistrz Ponieca
ogłasza konkurs na stanowisko
dyrektora Szkoły Podstawowej w Poniecu im mjra Henryka Sucharskiego

 

Czytaj całość