27 maja 2017 Imieniny obchodzą Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena, Radowit

Burmistrz Ponieca ogłasza nabór na wolne stanowisko
pracy w Urzędzie Miejskim w Poniecu
„Zastępcy Kierownika referatu budżetowo-podatkowego”

Czytaj całość

logo POWIATPowiat Gostyński zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie dotyczące nowych wzorów ofert, umów i sprawozdań realizacji zadań publicznych, które odbędzie się 16 listopada 2016 roku, o godz. 14.00 – 18.00 w sali sesyjnej starostwa powiatowego w Gostyniu, ul. Wrocławska 256.

staw.d.5Wykonano odmulenie stawu w Drzewcach. Wykonawca była Firma Alicja Łopatka Ostrowieczko 3,  63-140 Dolsk. Wartość robót wyniosła 23 985,00 zł.

Czytaj całość

wasz.1Wykonano ogrodzenie z siatki powlekanej na odcinku 345 mb przy terenie ogródków działkowych w Poniecu. Wykonawcą tejże przedsięwzięcia była firma PPHU DEKO Stanisław Babło, ul. Wrocławska 21A, 63-640 Bralin.  Wartość zadania wyniosła 20 996,10 zł.

Czytaj całość

uwaga rolnicy
Od 18 października 2016 r rolnicy posiadający zwierzęta gospodarskie muszą stosować się do nowych zasad. Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany.

Czytaj całość

rajd krobia

Zapisy dla chętnych z Ponieca w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Poniecu do dnia 19 października. Zbiórka uczestników na rynku w Poniecu o godz. 12.30.

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE

Tydzień mediacjiOśrodek Mediacyjny w Gostyniu, prowadzony przez Stowarzyszenie “Dziecko” we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, przyłącza się do obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji 2016 oraz Tygodnia Mediacji 2014, koordynowanych przez Departament Strategii i Funduszy Europejskich Ministerstwa Sprawiedliwości. Tydzień Mediacji tradycyjnie już wspierany jest przez Krajowe Stowarzyszenie Mediatorów.

zwiazekUrząd Miejski w Poniecu, informuję, że w dniu 29 października br. na terenie Gminy Poniec, odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

 

bowl6W środę 12 października br. w ponieckiej hali widowiskowo – sportowej odbyła się II runda I Otwartych Mistrzostw Gminy Poniec w Bowlingu.
Po raz drugi osiemnastu zawodników spotkało się i rywalizowało o zdobycie jak największej liczby punktów.