21 października 2018 Imieniny obchodzą Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora

Popup

 IMG 0148

 

W sobotni wieczór 20 stycznia br. 145 miłośników Kopa, w tym 5 pań, spotkało się w Łęce Wielkiej na VIII Turnieju Kopa o Puchar Burmistrza Ponieca.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2017 roku  poz. 1875 ze zmianami) zwołuję XXXI Sesję Rady Miejskiej w Poniecu na dzień 30 stycznia 2018 roku o godz. 1400  w  sali Gminnego Centrum Kultury w Poniecu.

9 oddzial

Grupa przedszkolaków „Zajączki” od dziś uczy się w nowej sali, znajdującej się w zabytkowym budynku przy kompleksie przedszkolnym w Poniecu. Przeprowadzenie remontu było konieczne ze względu na brak wystarczającej liczby miejsc w placówkach prowadzących działalność przedszkolną na terenie naszej gminy.

sesja budzet na 2018

Radni Rady Miejskiej w Poniecu w dniu 20 grudnia br. jednogłośnie przyjęli projekt budżetu gminy Poniec, zaproponowany przez Burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego.

opłatek sołtysi

Zespół Humoreska uświetnił doroczne spotkanie Burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego z sołtysami naszej gminy. Młodzi wokaliści pod kierunkiem Pani Edyty Wojciechowskiej zaśpiewali najpiękniejsze polskie  kolędy wprowadzając zebranych w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Burmistrz Ponieca Jacek Widyński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej  Jerzy Kusz złożyli sołtysom życzenia spokojnych, radosnych Świąt, spędzonych w gronie najbliższych.

Zapraszamy do galerii

warsztaty.swietlice

Przez trzy dni ponad 40 osób wzięło udział w spotkaniach świąteczno - warsztatowych w świetlicach środowiskowych w gminie Poniec, które adresowane były do dzieci uczęszczających na zajęcia oraz ich opiekunów.