Z przyjemnością informujemy, że nadal trwa nabór do tegorocznej edycji cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród Przedsiębiorców z Powiatu Gostyńskiego konkursu DEBIUTY BIZNESU 2022. Jeszcze raz wszystkich Państwa zachęcamy do dokonywania zgłoszeń.

UWAGA! Przygotowanie zgłoszenia nie zajmie Państwu więcej niż 10 minut! Proces zgłoszenia odbywa się zdalnie i nie wymaga osobistej wizyty u Organizatora.

Korzystając z okazji przypominamy, że udział w konkursie daje Państwu szansę na otrzymanie prestiżowego tytułu. Jest doskonałą okazją do promocji w lokalnych mediach oraz wśród mieszkańców powiatu. Wartością konkursu są również relacje z innymi przedsiębiorcami
na podobnym etapie rozwoju firmy, możliwość nawiązania cennych znajomości oraz współpracy.

Jeśli Państwa firma spełnia następujące wymagania:

  • została zarejestrowana w terminie 1 stycznia 2020 – 31 grudnia 2021
  • siedziba firmy znajduje się na terenie powiatu gostyńskiego

to zapraszamy do udziału w konkursie DEBIUTY BIZNESU 2022 poprzez zgłoszenie internetowe pod adresem https://bit.ly/DebiutyBiznesu2022 (wypełnienie zgłoszenia zajmie ok 10 minut)

Zgłoszenia są przyjmowane do 28.10.2022r. do godziny 14.59.

DEBIUTEM BIZNESU 2022 może być właśnie Państwa Firma!

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się tutaj: https://bit.ly/DebiutyBiznesu_konkurs2022 oraz są udzielane telefonicznie pod numerem 537 007 087 / 539 310 205 lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń.

Konkurs Debiuty Biznesu ma już swoją historię. To już szósta edycja konkursu dla młodych przedsiębiorstw z terenu powiatu gostyńskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, po raz kolejny wspierana merytorycznie przez Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu (galeria poprzednich edycji konkursu https://bit.ly/LaureaciBebiutyBiznesu).